Oczy

W jaki sposób malować rzęsy? Moje rozwiązanie to Drawn In. Decked Out. Lash + Liner Set od Smashbox

Cześć!

Ładnie pomalowane rzęsy są dla mnie bardzo ważne. W końcu są oprawą dla oczu i upiększają naszą twarz. Właśnie w tym celu sprawiłam sobie zestaw marki Smashbox, Drawn In. Decked Out. Lash + Liner Set.

Co znajdziemy w zestawie?

W Drawn In. Decked Out. Lash + Liner Set od Smashbox mamy: Full Exposure Mascara, Photo Finish Lash Primer i Always On Gel Liner. Znajdują się w kolorowym pudełku zaprojektowanym (podobnie jak kosmetyki) przez Anę Strumpf. Wszystkie produkty mają pełnowymiarową pojemność w przeciwieństwie do innych zestawów, do których producenci wkładają mini kosmetyki.

Jak działają kosmetyki z Drawn In. Decked Out. Lash + Liner Set od Smashbox?

Full Exposure Mascara podwaja objętość rzęs, wydłuża i podkręca je. Dzięki naturalnym składnikom zapewnia naturalne nawilżenie. Co więcej maskara nie skleja rzęs i nie brudzi skóry wokół oczu. Kredka do kresek Always On Gel Liner jest mocno napigmentowana i ma kremową konsystencję. Dzięki temu aplikacja jest bardzo łatwa i szybka, a linia rzęs – optycznie zagęszczona. Kredka utrzymuje się na skórze aż przez 24 godziny bez osypywania się i zbierania się w załamaniach powiek lub kącikach oczu. Alweys On Gel Liner jest wodoodporna. Baza pod maskarę Photo Finish Lash Primer przedłuża trwałość makijażu oczu. Dodatkowo powiększa i wydłuża rzęsy bez sklejania ich.

Jak używałam kosmetyków od Smashbox?

Na początku malowałam rzęsy bazą Always On Gel Liner. Kiedy ta całkowicie się wchłonęła, stosowałam tusz Full Exposure Mascara. Najlepszym sposobem na pomalowanie rzęs jest zrobienie tzw. zygzaczka, a następnie czubkiem szczoteczki wytuszowanie włosków w kącikach oczu. Jeśli chciałam dodać rzęsom więcej objętości, dodawałam kolejne warstwy maskary. Na samym końcu rysowałam kreskę wzdłuż brzegu powiek. Mój makijaż oczu był już gotowy!

Znacie jakieś kosmetyki Smashbox, dziewczyny?

Reklamy