Ciało · Ręce

Lakier do paznokci w sprayu – czy to się uda? Paint Can od Nails Inc. London.

Lakier do paznokci w sprayuLakierów do paznokci w drogerii znajdziemy mnóstwo. Są lakiery hybrydowe, pękające, z brokatem, przeznaczone do zdobienia; do tego dołożyć można także bezbarwne bazy oraz lakiery przyspieszające wysychanie i utwardzające. Łączy je tylko jedna rzecz: pędzelek, którym nanosimy lakier na paznokcie (oczywiście może on różnić się kształtem i wielkością w zależności od marki). Jest jednak jeszcze jeden lakier, który zaskoczy wszystkie kobiety. Chodzi mianowicie o lakier do paznokci w sprayu. Wymyśliła go marka Nails Inc., a produkt nosi nazwę Paint Can.

Zazwyczaj lakier w sprayu kojarzy nam się z lakierem samochodowym lub lakierem do graffiti. Jest to duża puszka z atomizerem, z której wylatuje łatwopalna substancja. Czy podobnie wygląda lakier Paint Can od Nails Inc.? Opakowanie trochę przypomina inne lakiery w sprayu. Mieści się w nim 50 ml kosmetyku, ma biały kolor, łatwy w obsłudze atomizer i jest wielkości dłoni.

Jak aplikować lakier Paint Can od Nails Inc.? Pomaluj paznokcie bezbarwną bazą i poczekaj aż wyschnie. Przed użyciem puszkę należy dokładnie wstrząsnąć; zresztą podobnie postępujemy z niektórymi lakierami do paznokci (zwłaszcza z tymi wyposażonymi w kuleczkę, która pomaga wymieszać kosmetyk przed aplikacją). Lakier Paint Can marki Nails Inc. rozpyla się w odległości około 15 cm od paznokci. Chcąc uzyskać głębszy kolor, płytkę paznokcia możemy pomalować kilkoma warstwami produktu. Niestety podczas aplikacji wszystko brudzi się: palce, skóra dłoni i to, co podłożyłyśmy pod ręce. Kiedy lakier w sprayu wyschnie, nanieś utwardzacz. Dłonie umyj w ciepłej wodzie, a lakier, który osadził się wokół paznokci, zniknie. Paint Can Nails Icn. wysycha w 20 sekund – jest to więc najszybszy manicure, jaki można było sobie wyobrazić.

A jeżeli lakier w sprayu nie spodoba ci się, zawsze możesz narysować nim graffiti.

Reklamy