Oczy · Twarz

Makijaż oczu z diamentami DIY.

Każda kobieta kocha diamenty. Te luksusowe i drogie kamienie muszą być wszędzie: na szyi, uszach i ubraniu. A gdyby były na powiekach, to już w ogóle byłaby bajka! Nie uwierzysz, ale to możliwe. Wystarczy, że zrobisz makijaż oczu z diamentami i będzie mogła poczuć się jak filmowa gwiazda.

Przygotuj kolejno: cielisty cień do powiek Sephora, cienie do brwi Fred Farrugia, czarną kredkę Benefit lub wodoodporny eyeliner Make Up For Ever, sztuczne rzęsy tej samej marki, tusz do rzęs Sephora, białą kredkę Benefit, pomadkę Dior i róż Sephora. Czego nam jeszcze brakuje? Oczywiście, diamencików. Zastąpią je cyrkonie marki Make Up For Ever. Nie zapomnij dobrać do nich dobrego kleju kosmetycznego.

Makijaż oczu z diamentami DIY.Zanim rozpoczniesz makijaż oczu, na skórę twarzy zaaplikuj podkład i puder. Odcienie tych kosmetyków powinny być dobrane do kolorytu cery; powinny posiadać także odpowiedni stopień krycia. Dopiero teraz możesz pomalować oczy. Na powieki ruchome i nieruchome nałóż cielisty cień – będzie on tworzył bazę dla całego makijażu oczu. Następnie cieniami podkreśl brwi; muszą mieć nienaganny kształt, powinny stanowić ładną oprawę oczu. Wzdłuż górnych linii rzęs narysuj kreskę czarną kredką lub eyelinerem, a linię wodną oczu pomaluj białą kredką. Rzęsy dokładnie wytuszuj i przyklej sztuczne włoski. Pora na diamenty (to znaczy cyrkonie). Przyklej je za pomocą kleju kosmetycznego na linii rzęs górnych powiek; powinny zajmować ok. ¾ długości powiek. Uważaj, aby klej nie przedostał się do oczu, ponieważ mógłby wywołać podrażnienia.

Na koniec kości policzkowe muśnij różem, a usta pomaluj pomadką. Wargi możesz podkreślić mocnym kolorem, nie będą przytłaczały makijażu oczu.

Reklamy